“Sinan Oğan, 60 milyonluk iki mülkü servetine kattı” iddiası

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci tur oylamasında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı destekleyen Ata İttifakı’nın birinci turdaki adayı Sinan Oğan’ın 30 milyonluk evinin ardından yine 30 milyonluk yeni bir arazi ve 1 milyon dolar değerinde yeni bir ev daha satın aldığı iddia edildi. İddiaya göre Oğan, yaklaşık 100 milyon TL’lik mülk sahibi oldu.

Ata İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olarak seçimlere giren ve ikinci turda Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen Sinan Oğan’ın 6 milyonluk Mercedes ve 30 milyonluk malikanenin ardından yeni gayrimenkuller de satın aldığı öne sürüldü. 30 milyon değerinde arazi alan Oğan’ın, 1 milyon dolarlık bir ev daha satın aldığı iddia edildi.

Veryansın Tv’de Haftadan Kalanlar programında Serkan Öz ile birlikte konuşan gazeteci Eray Çelebi, Yaman’ın sorduğu parselleri Sinan Oğan’ın satın aldığını iddia etti.

1022 numaralı parseldeki gayrimenkulun 30 milyonluk malikane olduğunu belirten Çelebi, 613 numaralı diğer parseldeki gayrimenkulün de değerinin yine yaklaşık 30 milyon TL civarında olduğunu ve yeni satın alındığını söyledi. Çelebi, söz konusu arazinin henüz imara açılmadığını belirtti.

TIKLAYIN – Deniz Zeyrek: Sinan Oğan 6 milyonluk arabaya binmeye başlamış, demek ki Erdoğan’ın “sığınmacılara ev sahipliği” politikasına susmayı seçti

TIKLAYIN – “6 milyonluk araba” iddiasına Sinan Oğan’dan açıklama geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x