Üniversiteli kızı saçlarından sürükleyip gasp etti

Adana’da gerçekleşen olay, 16 Ekim tarihinde saat 21.00 sıralarında Çukurova ilçesi Huzurevleri Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı’nda meydana geldi. Üniversite öğrencisi E.N.A., yürürken, üzerine yürüyen bir şahıs tarafından takip edildi. Şüpheli, genç kadının çantasını almaya çalıştı. E.N.A. direndi, fakat düştü ve saçlarından sürüklendi.

Şüpheli, içinde 300 TL bulunan çantayı aldıktan sonra metro durağına doğru kaçtı. O anlar güvenlik kamerasına yansırken, E.N.A. kolu ve bacaklarında sıyrıklar oluştu. Bu durum üzerine E.N.A. polise ihbarda bulundu.

‘BİR ANDA AKLIMA GELDİ’

Gasp Büro Amirliği ekipleri, şüphelinin kaçış güzergahındaki yaklaşık 100 güvenlik kamerasının kayıtlarını inceledi. İnceleme sonucunda, şüphelinin Kemal Kaynar olduğu belirlendi. Kaynar, “sporda şiddet” ve “güveni kötüye kullanma” suçlarından kaydı bulunan bir şahıs olarak tespit edildi.

Emniyet ekipleri, Kaynar’ı saklandığı evde baskınla yakaladı. İfade sırasında Kaynar, saldırıyı işlediğini itiraf ederek, “Bir anda aklıma geldi, yaptım” dedi. İşlemlerin tamamlanmasının ardından Kaynar, adliyeye sevk edildi ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. (DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x